Joga

Joga dla kobiet w ciąży
Kolejna grupa, praktykująca w Szkole Jogi to kobiety w ciąży. Jeżeli znajdujesz się w tym wyjątkowym czasie, serdecznie polecam regularne uczęszczanie na zajęcia pod okiem specjalisty.
Joga dla dzieci
Zajęcia dla dzieci mają charakter zabawy i przygody z pozycjami jogi, które są niezwykle ekspresyjne i dzięki temu łatwo jest wzbudzić zainteresowanie najmłodszych.
Joga dla początkujących
Joga dla początkujących to spokojne, łagodne ćwiczenia, od których każdy może zacząć. Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie ćwiczyła jogi lub masz długą przerwę w praktyce to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
Joga dla mam z niemowlakami
Po urodzeniu dziecka dobry nawyk praktykowania ćwiczeń utrzyma Cię w zdrowiu, pomoże Ci odnaleźć się w nowej sytuacji. Joga stanie się dla Ciebie źródłem siły, szybko wrócisz do formy. W tym czasie ze względu na buzujące hormony możesz odczuwać przytłoczenie, zdenerwowanie, zagubienie. Opieka nad noworodkiem jest bardzo wymagająca, więc możesz przeżywać uczucie utraty samej siebie, zajęcia pomogą odprężyć się, poradzić sobie ze zmęczeniem i stresem.
Joga hormonalna
Są to zajęcia jogi terapeutycznej, różniące się od klasycznych zajęć. Ich celem jest podniesienie i wyrównanie poziomu hormonów, więc praktykujemy na niej tylko wybrane asany, które pozwalają na osiągnięcie tych założeń. Ten rodzaj zajęć jest polecany paniom w różnym wieku: młodym mężatkom, młodym babciom, kobietom tuż przed, w trakcie i po menopauzie.
Joga dla firm
Coraz więcej nowoczesnych i osiągających sukcesy firm szuka sposobów na stworzenie optymalnych warunków współpracy. Zastanawiasz się w jaki sposób zadbać o wzrost efektywności pozytywnego nastawienia pracowników? Joga dla firm jest cudownym rozwiązaniem.
PIERWSZE ZAJĘCIA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH