JAGNIĄTKÓW

,,Od kilku lat  organizuję wyjazdy  z jogą do Jagniątkowa. Podczas kilkudniowego pobytu osoby, które wcześniej nie praktykowały otrzymują bardzo solidne podstawy, osoby już praktykujące pogłębiają swoją praktykę.

Zajęcia odbywają się rano i wieczorem. Te kilka dni skondensowanej praktyki i intensywnej nauki relaksu i medytacji, w połączeniu ze zdrową kuchnią dają odczuwalne efekty. To świetna okazja do rozpoczęcia przygody z jogą oraz jej sukcesywnego rozwoju. Umiejętność wchodzenia świadomie w pozycje, stan głębokiego relaksu, kontrola oddechu oraz medytacja pomaga zachować spokój, wyciszyć system nerwowy, osadzić i  zrównoważyć.”

Kazimiera Prusko

Jagniątków  ,,Rezydencja nad Wodospadem”

Rezydencja w której przebywamy  znajduje się  obok Parku Karkonowskiego. Leży w zacisznym miejscu  otulona górską przyrodą. Otoczenie wprawia w zachwyt, co krok czarując kolorami, grą promieni słońca, delikatnym śpiewem ptaków  i szumem pobliskiego wodospadu. To oaza spokoju. Dla dobrostanu ciała smakujemy zdrowej i zbilansowanej kuchni szefa  Darka Chmielewskiego.

Joga -Azyl-Ukojenie

Zapraszam na kolejny wyjazd  do cudownego Jagniątkowa. Poznawaj  jogę. Nauczyciel rozprasza ciemność i przynosi uwolnienie. Z oddaniem  wzbudza
ufność i głębokie zaufanie. Zachęca do zadawania pytań i towarzyszy w drodze do rozkwitu. Przygotowuje na coś nieznanego.

Do  zobaczenia.
Kazimiera Prusko.

Kiedy wyjeżdżamy?

1. Wiosna: 28-30 maj

2. Lato: 2-4 lipiec

Co  potrzebujesz?

mata, pasek, bloczek, koc

Koszt?

Cena wyjazdu: 1300 zł

Jak się zapisać?

rezerwacja  miejsc: kazimiera@joga.opole.pl
tel.: 505 05 93 20

nr konta: 38 1240 1633 1111 0010 9543 5845

,,Ten kto to osiągnął, żyje zawsze w  prawdzie
i uważa, że nie ma większej zdobyczy ponad to.
Jest on zawsze zrównoważony nawet w obliczu
największych trudności.
Stan ten jest prawdziwą wolnością od
wszelkich nieszczęść.”

Dlaczego ze Szkołą Jogi? 

 • 16 lat praktyki,
 • indywidualna korekta,
 • doświadczony nauczyciel,
 • dodatkowe atrakcje,
 • oryginalność potwierdzona stemplem jakości,
 • wysoki poziom praktyki,
 • zajęcia kreatywne dla dzieci

Dlaczego warto?

 • nauka jogi w granicach spokoju i zrozumienia,
 • szybkie zauważalne efekty praktyki,
 • praktykujemy w pięknym miejscu przystosowanym do jogi,
 • regeneracja, odprężenie ,
 • zdrowa i zrównoważona kuchnia szefa Dariusz Chmielewskiego,
 • ruch, relaks, spa,
 • świeże powietrze, kontakt z przyrodą,
 • ciekawi ludzie.

Co Was czeka?

JOGA

Joga plus ćwiczenia oddechowe, relaksacja oraz elementy medytacji. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących, które mają okazje rozpoczęcia przygody z Jogą oraz już praktykujących, które mogą pogłębić swoje umiejętności. Nauka relaksu i świadomości ciała, umysłu, oddechu i duszy.

SPA

W strefie spa można odprężyć ciało i ukoić zmysły. W ofercie wiele zabiegów relaksacyjnych, oczyszczających oraz regenerujących. Masaże klasyczne, podróż z pachnącą czekoladą, lecznicze, gorącymi kamieniami oraz refleksologia i masaż głowy. Oprócz tego w Rezydencji czeka na Ciebie basen, jacuzzi oraz sauna parowa oraz sucha. Strefa spa jest otulana płomykami świec oraz napływającymi z oddali kojącym zapachem naturalnych olejków.

ATRAKCJE

Rezydencja dysponuje profesjonalną strefą spa: basen, jacuzzi, sauna sucha oraz parowa. Gamą różnorodnych masaży między innymi: refleksjologia, masaż głowy oraz  masaż Lomi Lomi Nui nazwany masażem kochających rąk (www.kamalani.pl).  Na miejscu można również skorzystać z zabiegów kosmetycznych wykonywanych przez profesjonalny personel.

Wszystkie posiłki są przygotowywane przez szefa kuchni Darka Chmielewskiego, który jest pasjonatem zdrowej kuchni. Menu jest zdrowe, lekkostrawne, wysokoenergetyczne i miłe dla oka. Zaskakuje różnorodnością form i smaków. W tym również posiłki wegetariańskie i wegańskie.

W czasie wolnym wybierzemy się  pieszą wycieczkę na ruiny Zamku Chojnik. Odwiedzimy uroczą miejscowość Cieplice, w której wystawiane są sztuki na scenie plenerowego Teatru.

Dzień kończy się wyciszającymi zajęciami Jogi, medytacją w śpiewie przy ognisku, wieczorem przy świecach i kojącą muzyką. Z dala od zgiełku  codziennego życia, zjadających energię laptopów i telefonów komórkowych. Możesz doskonale wypocząć nie martwić się o następny dzień, ani o to co pomyślą  o Tobie inni. Zrelaksować ciało, umysł i ożywić duszę!

FI_Studio_Szkola_Jogi_Opole_Joga