Joga indywidualna

Joga indywidualna

……………….

Pn

Wt

Śr

Cz

Pt

Sb

 

Indywidualne

 

Jeśli szukasz indywidualnego rozwiązania dla siebie i swojego rozwoju, regularne godziny zajęć Ci nie pasują, chcesz aby nauczyciel pracował tylko z Tobą w kameralnych warunkach i dogodnych dla Ciebie godzinach… – Joga indywidualna jest odpowiednim rozwiązaniem!

Omówienie zajęć

Joga stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów dbania o dobre samopoczucie. Dzięki redukcji stresu fizycznego oraz emocjonalnego, a także rozluźnieniu napięć w ciele i dotlenieniu pozwala na utrzymanie świetnej kondycji fizycznej i psychicznej.

Ćwiczenia oddechowe, czyli Pranajama pomagają kontrolować umysł, dzięki nim można się wyciszyć i ćwiczyć koncentrację. Zaletą jogi dla firm jako systemu pracy z ciałem i umysłem jest jej wszechstronny charakter oraz możliwość dostosowania ćwiczeń do poziomu każdej osoby, niezależnie od jej kondycji. Zdecydowanie zwiększa świadomość własnego ciała i umiejętność panowania nad nim. Jeśli uporządkujesz sferę fizyczną, to pozostałe sfery również zaczną się harmonizować, bo stanowią nierozerwalną całość.

Dla kogo?
  • dla osób, które nie odnajdują się na regularnych zajęciach jogi,
  • dla osób, które cenią przede wszystkim kameralność i komfort,
  • dla osób z problemami zdrowotnymi,
  • dla osób, które cenią swoją prywatność.

Skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów oferty.