JAGNIĄTKÓW

Zapraszamy na wyjazd z Jogą do malowniczego Jagniątkowa
położonego w najpiękniejszym zakątku Karkonoszy!

 

Podczas pobytu będziemy przebywać w Rezydencji Nad Wodospadem, która jest otulona dziką, górską przyrodą. Leży obok Narodowego Parku Karkonowskiego. Jej niepowtarzalnym skarbem jest wodospad, miejsce spacerów oraz wypoczynku. Bliskość natury, cisza, spokój czynią Rezydencję wspaniałym miejscem do praktyki Jogi, Pranayamy czy Medytacji.

W związku z komfortem i potrzebą odpowiedniej atmosfery Rezydencja jest zarezerwowana tylko dla Szkoły Jogi. Ogromnym atutem naszego wyjazdu jest możliwość zasmakowania kuchni Darka Chmielewskiego, który jest pasjonatem i prawdziwym wirtuozem zdrowego i smacznego jedzenia. To szef kuchni z ogromnym doświadczeniem zdobytym podczas wielu podróży między innymi  do Institute Paula Bocuse w Lyon.

Podczas naszego pobytu wybierzemy się do Teatru Naszego prowadzonego od 25 lat przez Jadwigę i Tadeusza Kutów w Michałowicach. Położony w magicznym miejscu: głębokiej dolinie z dala od współczesnego zgiełku i hałasu.

Nasz pobyt urozmaici Zbigniew Skotnicki współautor ,,Leksykonu surowców naturalnych” opisującego ponad 750 ziół stosowanych w medycynie zachodniej, chiński oraz ajurwedzie wydanego w 2018 roku. Porozmawiamy między innymi o oczyszczaniu organizmu, ziołach lata i jesieni, postaciach leków. W wolnym czasie można skorzystać ze strefy SPA, która oferuje: basen, saunę suchą i parową, dwa gabinety odnowy biologicznej z pełna ofertą zabiegów wykonywanych przez profesjonalistów.

A
Pozycje Jogi będą budować siłę każdej komórki ciała.
B
Optymalna praca gruczołów oraz głęboka relaksacja zadziałają regenerująco.
C
Gdy siła i elastyczność będą w harmonii prawidłowa postawa ciała zostanie osiągnięta.
D
Zdobyta w trwaniu w pozycjach.
E
Asany sprawią, że Twoje ciało się rozciągnie, więc gibkość zostanie odzyskana.
F
W końcu poczujesz głęboką błogość!
PRAKTYKA JOGI
980zł KOSZT POBYTU
Termin: 24-26 maja 2019r.
Warsztat 3-dniowy dla początkujących oraz praktykujących
Doświadczony i ugruntowany nauczyciel Jogi
Opis i praktyka Pranayamy oraz technik medytacyjnych
Kuchnia wegetariańska
SPA: masaże, basen, sauny
Zapisy do 15 listopada
Istnieje możliwość skorzystania z transportu
FI_Studio_Szkola_Jogi_Opole_Joga