Joga
ONLINE

Zapraszam do praktyki jogi online w naszej szkole

Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzyłam zajęcia, które odbywają się na żywo za pośrednictwem Internetu.

Praktykujmy razem!

Aktualna sytuacja nie musi nas ograniczać i wykluczać naszych aktywności. Zajęcia online dają także możliwość uczestnictwa niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz – podczas wyjazdu, tymczasowej zmiany miejsca pobytu, w czasie kiedy chcesz się wyciszyć, pobyć w odosobnieniu. Spotkaj się ze mną na żywo w twoim zaciszu. Przygotuj przestrzeń, aby poczuć się komfortowo, otwórz okno, zapal świece, rozluźnij się 🙂 Podczas praktyki mamy bezpośredni kontakt. Wspólnie praktykujemy, rozmawiamy, doświadczamy. Tak jak podczas praktyki stacjonarnej jest to miejsce i czas na zadawanie pytań, poszukiwanie odpowiedzi i aktywne uczestniczenie. Właściwie zmienia się tylko miejsce. Ja jestem dla Ciebie nadal, by wspierać Cię i towarzyszyć w drodze do osiągania harmonii, spokoju i pełnej kojącej relaksacji.

Godziny zajęć

Grupy: 

  • wtorek i piątek o godz. 19:10

 

Instrukcja

  1. Założ konto na www.microsoft.com (jeśli jeszcze go nie posiadasz)
  2. Podaj swojego maila, na którego jest zapisane konto wyżej.
  3. Po otrzymaniu maila zwrotnego ze Szkoły Jogi, należy postępować zgodnie z instrukcją, czyli kliknąć na „Dołącz do aplikacji Microsoft Teams”
  4. Wybierz opcję z jakiej aplikacji będziemy korzystać: należy pobrać aplikację Teams na komputer (potrzebne miejsce na dysku komputera) lub (zalecane) używać aplikacji sieciowej (poprzez przeglądarkę, ale tylko Google Chrome lub Microsoft Edge).
  5. Zarejestruj się w aplikacji Microsoft Teams.
  6. Po wejściu na aplikację po lewej stronie znajdują się nazwy zajęć z dniem tygodnia i godziną, należy na to kliknąć i w danym dniu o danej godzinie, gdy Nauczyciel rozpocznie spotkanie kliknij niebieski kafelek z informacją „Dołącz
  7. Wyłącz kamerę (obciąża Internet) i mikrofon (generuje duży hałas).

Jakie zajęcia są dostępne w trybie ONLINE?

Jak się zapisać?

Umów się na zajęcia:
kazimiera@joga.opole.pl
tel.: 505059320

Płatność przelewem na numer konta:
38 1240 1633 1111 0010 9543 5845

Zajęcia

Pomożemy Ci dopasować poziom zajęć do Twojej aktualnej
formy fizycznej.