Joga ONLINE

Joga ONLINE

Zapraszam do praktyki jogi online ze Szkoła Jogi

Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzyłam zajęcia, które odbywają się na żywo za pośrednictwem Internetu.

Praktykujmy razem!

Aktualna sytuacja nie musi nas ograniczać i wykluczać naszych aktywności. Zajęcia online dają także możliwość uczestnictwa niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz – podczas wyjazdu, tymczasowej zmiany miejsca pobytu, w czasie kiedy chcesz się wyciszyć, pobyć w odosobnieniu. Spotkaj się ze mną na żywo w twoim zaciszu. Przygotuj przestrzeń, aby poczuć się komfortowo, otwórz okno, zapal świece, rozluźnij się 🙂 Podczas praktyki mamy bezpośredni kontakt. Wspólnie praktykujemy, rozmawiamy, doświadczamy. Tak jak podczas praktyki stacjonarnej jest to miejsce i czas na zadawanie pytań, poszukiwanie odpowiedzi i aktywne uczestniczenie. Właściwie zmienia się tylko miejsce. Ja jestem dla Ciebie nadal, by wspierać Cię i towarzyszyć w drodze do osiągania harmonii, spokoju i pełnej kojącej relaksacji.
Spotkajmy się w grupie online! 🙂 Czekam na Ciebie!

Kazimiera Prusko

Omówienie Zajęć

Kiedy?

  • wtorek i piątek o godz. 19.10
  • wtorek i czwartek o godz 20.30

Spotkajmy się online!

INSTRUKCJA

  1. Założ konto na www.microsoft.com (jeśli jeszcze go nie posiadasz)
  2. Podaj swojego maila, na którego jest zapisane konto wyżej.
  3. Po otrzymaniu maila zwrotnego ze Szkoły Jogi, należy postępować zgodnie z instrukcją, czyli kliknąć na „Dołącz do aplikacji Microsoft Teams”
  4. Wybierz opcję z jakiej aplikacji będziemy korzystać: należy pobrać aplikację Teams na komputer (potrzebne miejsce na dysku komputera) lub (zalecane) używać aplikacji sieciowej (poprzez przeglądarkę, ale tylko Google Chrome lub Microsoft Edge).
  5. Zarejestruj się w aplikacji Microsoft Teams.
  6. Po wejściu na aplikację po lewej stronie znajdują się nazwy zajęć z dniem tygodnia i godziną, należy na to kliknąć i w danym dniu o danej godzinie, gdy Nauczyciel rozpocznie spotkanie kliknij niebieski kafelek z informacją „Dołącz
  7. Wyłącz kamerę (obciąża Internet) i mikrofon (generuje duży hałas).

Do zobaczenia!
Kazimiera Prusko

 

Wsłuchaj się w siebie. To Twój czas! 

Umów się na zajęcia: kazimiera@joga.opole.pl lub 505059320.
Płatność przelewem na numer konta: 38 1240 1633 1111 0010 9543 5845