Wprowadzenie

Zajęcia dla początkujących

Człowiek potrzebuje ruchu. Każdy z nas jest dynamicznym ciałem w ruchu ponieważ  nie jesteśmy nieruchomi jak wyrzeźbiony posąg. W trakcie wykonywania asan współpracujemy ze swoim ciałem, umysłem i oddechem. Asany są czymś więcej niż pozycjami – całe są narzędziem do przeprowadzenia głębokiej przemiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym oraz mentalnym. Życie to ruch :) Nie możesz zatem tkwić w miejscu i podróżować?
Ruszaj się więc, ale w dobrym stylu.

Do zobaczenia w Szkole Jogi:)

Zajęcia dla średniozaawansowanych

Nauka Pranayamy polega na przechwyceniu, zgromadzeniu i świadomej kontroli energii biologicznej – prany.
Oddychanie sprawia przyjemność.
Techniki Pranayamy pozwalają na ukojenie stanów podniecenia takich jak: niepokój, lęk, gniew oraz na poprawę zdrowia, wydłużenie życia, rozproszenie lęków.
Oddychanie to zdrowie.
Uspokaja ciało i umysł, wskazuje stany podniecenia i je łagodzi, rozprasza wewnętrzny dialog, uczy głębokiego ogniskowania myśli.

Do zobaczenia w Szkole Jogi :)

Zajęcia dla zaawansowanych

Ty jesteś celem medytacji, a ona nie jest surowym dyscyplinowaniem umysłu. Nie należy z niej robić czegoś trudnego niż jest w rzeczywistości. Jeśli poprosisz mnie o kawę lub herbatę to ci ją zaparzę, ale sam musisz dodać mleka, miodu do smaku :) W ten sam sposób należy dopasowywać medytację do swoich indywidualnych potrzeb. Nie używaj technik w ślepym przekonaniu o ich absolutnej wartości.
Zadawaj pytania, odczuwaj – sam będziesz wiedział co masz robić :)

Do zobaczenia w Szkole Jogi :)

Zajęcia dla kobiet w ciąży

Przez całą ciąże używaj i powtarzaj pozytywne afirmacje. Częste używanie takich słów jak: nie mogę, nie potrafię urodzić siłami natury, nie dam rady sprawia, że utrwalamy w swoim umyśle wzorzec niemożności i bezsilności. Jeśli często powtarzamy takie słowa stają się one naszym trwałym przekonaniem. Mówienie i myślenie: boję się porodu, to mnie przerasta jest niczym
innym  jak utrwalaniem swoich lęków.
Masz w sobie potężną moc! Używaj afirmacji  :)

Do zobaczenia w Szkole Jogi :)

Zajęcia

Pomożemy Ci dopasować poziom zajęć do Twojej aktualnej
formy fizycznej.